NOVĚ PRODÁVÁME KOLOBĚŽKY ČESKÉ ZNAČKY KOSTKA !

Výroba s více než 15-ti letou tradicí, která nás právem řadí do role zkušeného výrobce.
Rámy a díly vyrobeny moderními a robotickými technologiemi v moravské továrně v Potůčníku. Každá koloběžka je smontována a seřízena s nejvyšší péčí a opravdovou láskou. Na každém kuse je tak nesmazatelným písmem vyryta práce "zlatých českých rukou". 

Neustále vyvíjíme novinky, které pohodlí, jízdní vlastnosti a užitnou hodnotu neustále posouvají kupředu.
Společnost KOSTKA disponuje vlastním vývojovým střediskem a týmem konstruktérů. Každou inovaci dlouhodobě testujeme v extrémních podmínkách a zjišťujeme praktické zkušenosti od profesionálních jezdců, koloběžkářů a musherů z celého světa. Bez vlastního vývoje a průběžných testů nemůže žádný výrobce v dnešním konkurenčním světě obstát. 

Prvotřídní služby zákaznického servisu - skutečná spokojenost zákazníků je našim prvořadým cílem.
Společnost KOSTKA disponuje prvotřídním zákaznickým servisem. Každým zákazník je pro nás jedinečný a vážený. Každý dotaz a každý problém je řešen s maximální péčí. 

Užitnou hodnotu koloběžek zvyšujeme praktickými prvotřídními doplňky vyráběnými přímo "na míru koloběhu".
Speciální adaptéry, držáky, stojánky, brašny, vaky a spoustu dalších praktických doplňků, bez kterých by koloběžka sloužila jen napůl. 

Rozsáhlá síť půjčoven koloběžek KOSTKA - zdroj praktických poznatků a zkušeností.
Pro správnou volbu koloběžky doporučujeme zákazníkům využít širokou síť půjčoven koloběžek KOSTKA, kde je možné dosyta daný model otestovat a vyzkoušet.

Společnost KOSTKA podporuje mládež a vytváří podmínky pro vznik budoucích špičkových sprtovců.
Podporujeme sportovní klub KOSTKA Racing, jehož vznik byl iniciován z řad amatérských nadšenců koloběhu. Členové týmu KOSTKA Racing se účastní republikových i světových závodů a je téměř pravidlem, "když se závodník v KOSTKA dresu objeví, vždy na bedně vítězí". 

Společnost KOSTKA podporuje osoby se sníženou tělesnou pohyblivostí a vytváří tak podmínky pro zvyšování kvality jejich života.
Snažíme se dosáhnout logického - radost z pohybu na koloběžce vers. omezený pohyb osoby handicapované. 

Náš kolektiv je mladý otevřený nápadům a inovacím. Proto se nám daří prezentovat kvalitní českou práci i na západních trzích.

   

Kostka Tour Max