servis

GARANČNÍ PROHLÍDKY - na každé u nás zakoupené jízdní kolo získáváte tři garanční prohlídky zdarma. Ačkoliv naše kola kupujete zcela funkčně a připravená k provozu, dle našeho odborného názoru jsou tyto prohlídky nezbytné k úplnému doseřízení nově zakoupeného kola. Garanční prohlídky jsou odbavovány přednostně.

POZÁRUČNÍ SERVIS – na všechny naše prodané výrobky poskytujeme plný pozáruční servis a zdarma odbornou poradenskou činnost a to samozřejmě nejenom u kol zakoupených v naší firmě. K dispozici Vám jsou školení mechanici Nabízíme i službu Expres-Servisu, kdy se snažíme vyjít zákazníkům vstříc možností opravy či seřízení "na počkání". U této služby je podmínkou telefonicky nebo osobně kontaktovat naše techniky a domluvit si přesný datum a hodinu přivezení kola do servisu. Informace o cenách, poradenská služba a objednání Expres-Servisu je na tel. +420 569 431 143 nebo na mobil +420 733 739 756

NADSTANDARTNÍ SERVIS

  • stavba kol na míru
  • stavba závodních speciálů
  • servis odpružených vidlic a tlumičů
  • servis hydraulických brzd
  • komplexní údržbový servis
  • lakování a repasování všech druhů rámů

ROZVOZ ZBOŽÍ – zdarma poskytujeme rozvoz zboží do vzdálenosti 30km.

PORADENSTVÍ – naši odborní pracovníci vám zdarma rádi a ochotně poskytnou veškeré informace ohledně cyklistiky. Specialitou je náš postoj k zákazníkovi, kdy mu nechceme za každou cenu vnutit nějaké to kolo, které zrovna máme, ale především prodiskutovat potřeby a zaměření zákazníka a poté mu doporučit, z jakého okruhu sortimentu by si měl vybrat. Pokud je zákazník pokročilý biker a ví co chce, jsme schopni vyladit i hrubé věci a těžké vychytávky případně i velmi drsné záležitosti. Poskytujeme též širokou poradenskou činnost v oblasti sportovní výživy a oblékaní na kolo a spinning.