O nás

HISTORIE  FIRMY VELOSERVIS

 

Obchodní firma VELOSERVIS s.r.o. byla založena formou sdružení v roce 2000(březen) jako specializovaná prodejna a opravna jízdních kol a jiných sportovních doplňků. Jejími zakladateli byli Michal Běhounek a Zbyněk Stejskal,kteří zde realizovali své předchozí zkušenosti a poznatky z této branže. Prvním naším působištěm byla prodejna v areálu Bowling centra na ulici Beckovského č.p. 2045 v Havlíčkově Brodě,kde byl v pozdější době provozován specializovaný servis a opravna.

       Výrazným krokem vpřed bylo využití nabídky na zlepšení kvality prodeje i služeb a přestěhování se do obchodního domu Alej v Havlíčkově Brodě v roce 2003. Následná expanze pokračovala v roce 2008 otevřením druhé prodejny PALÁC na ulici Jihlavská 9, která se svou velikostí a zázemím pro servis stává leaderem ve městě. Těmito kroky jsme se zařadili mezi největší prodejce jízdních kol v oblasti regionu Vysočina, potažmo celé ČR.                      

       Další důležitou změnou byla expanze naší firmy do Jihlavy, kde jsme v roce 2010 začali provozovat franšízovou prodejnu Cyklopoint na ulici Brněnská 76. Jedná se o největší prodejnu v kraji Vysočina, její velikost je bezmála 500m2. Špičkově vybavený servis je samozřejmostí.

        Vedle široké nabídky jízdních kol všeho druhu pro veškerou klientelu, nabízíme samozřejmě i doplňky a součásti jízdních kol, včetně náhradních dílů, dále pak textil, obuv a brýle v širokém sortimentu. Naším dalším populárním prodejním artiklem je vybavení fitness. Přes rotopedy, spinnery a trenažéry,až po posilovací a relaxační sestavy všeho druhu. Na našich pultech najdete i různé druhy sportovní výživy a nápojů, které nabízíme s odbornou konzultací užití.

       Spokojenost klientů je u nás na prvním místě a proto je samozřejmostí systém slevových karet pro stálé zákazníky, posezónní výprodeje,prodlužování záruky se zvýšením počtu garančních oprav a také bezplatný rozvoz prodejů a oprav(do 30km).Cyklistiku jako takovou se snažíme podporovat na všech úrovních.Důkazem tohoto je i úzké spojení se zájmovým sdružením Vysočina Bike Klub.

        Všechny tyto naše aktivity jsou již několik let v podvědomí vyznavačů jízdních kol z téměř celé ČR a výrazně popularizují sport a zvláště cyklistiku jako správný směr zdravého životního stylu.

        Snažíme se  provádět toto na patřičné úrovni pro neustálé zvyšování kvality nabídky,prodeje a služeb,ke všeobecné spokojenosti všech zákazníků,samozřejmě s naším mottem "…bez nás neodjedete..."