Cyklo - aktuality

27. 4. 2017 | 1. MÁJE TAK TROCHU JINAK

VELOSERVIS se stal partnerem akce 1. MÁJE TAK TROCHU JINAK. Na této významné akci se bude podílet půjčováním a testováním elektrokol všech značek. Na zapůjčení bude připraveno na 50 super kousků, které čekají až je pořádně projedete.

3. 10. 2016 | NOVĚ PRODÁVÁME KOLOBĚŽKY ČESKÉ ZNAČKY KOSTKA !

Nově jsme se stali výhradními prodejci koloběžek této přední české značky na havlíčkobrodsku. Skladem máme průřez nabídky s možností doobjednání. Každou koloběžku si u nás můžete samozřejmě i vyzkoušet a proškolený personál Vám ji rád nastaví dle Vašich potřeb. 

3. 3. 2016 | ZNOVUZROZENÁ LEGENDA NINETY-SIX 2016!

Když se podíváte na NINETY-SIX, zcela nový model pro sezónu 2016, může se na první pohled zdát velmi podobný svému předchůdci. Ale při bližším pohledu, zvláště při pohybu, zjistíme, že tento závodní stroj určený pro cross country vyzrál, jak na návrhářském prknu tak i na trailových tratích.

23. 2. 2016 | MERIDA - 40 LET HISTORIE

Ike Tseng, zakladatel značky MERIDA, byl osobností s rozsáhlým technickým vzděláním, osobností s nadšením pro nové technologie a také osobností snažící se vždy přinášet nové věci a stavět se čelem k novým výzvám........