Frog

 
Dětská kola, která chtějí všichni rodiče. Když totiž chceš, aby tvé dítě jezdilo na kole, zajímá tě především to, aby to pro dítě nebyla otrava. A pak hledáš cesty, jak dítěti první jízdy na kole usnadnit. Jedním z důležitých prvků je pak geometrie a váha kola. A právě kousky od anglické značky Frog Bikes jsou pro děti jako dělaná.  
 
 
 

 

 

Od rodičů pro rodiče

Celý koncept dětských kol Frog stojí na jednoduché historii. Manželé Jerry a Shelley Lawsonovi tak dlouho nemohli najít perfektní kolo pro své děti, až se rozhodli si je vyrobit. A když v tom uviděli potenciál i smysl, stala se výroba kol jejich podnikáním. Od roku 2013 tak pod značkou Frog Bikes vyrábí dětská kola se zaměřením na vysokou kvalitu, nízkou váhu kol a finanční dostupnost. Za svůj přístup a vyrobená kola získali již několik ocenění, například "Manufacturer of the year 2018" v rámci "Vyrobeno v UK", a dnes jsou jejich kola uznávaná po celém světě.

 

Vyrobeno v UK

Že se můžeš spolehnout na vysokou kvalitu dětských kol Frog dokládá mimo jiné také fakt, že se tato kola vyrábí přímo v jižním Walesu, v továrně v Pontypoolu. To souvisí také s přístupem zakladatelů, kteří rádi podporují lokální výrobce a zakládají si na perfektním zákaznickém přístupu svých prodejců po celém světě.