KNOG

výkonná světla, univerzální blikačky, outdoorové vychytávky a jiné elegarní příslušenství

 

 

Ve světě cyklistiky existuje nepřeberné množství značek cyklo doplňků, ale jen málokteré vyčnívají z řady tak, jako kultovní australská značka KNOG. Ta nabízí unikátní funkční a designové cyklo doplňky, které jsou promyšlené do posledního detailu a udávají nové trendy na trhu. V sortimentu Knog najdete cyklo světla, nářadí, zvonky, zámky a nově i outdoorové doplňky.

Knog využívá moderní technologie, jako USB nabíjení, LiPo baterie, nastavení pomocí aplikace Modemaker, kvalitní čipy a diody. Světla jsou 100% vodotěsná a k jejich výrobě se používá odolný lékařský silikon.

Pojďme se na ty nejzajímavější kousky podívat blíže.

 

Vidět a být viděn

Chodci a cyklisté jsou nejzranitelnějšími účastníky silničního provozu. Čím dříve vás řidiči spatří, tím menší je riziko kolize. Na to je potřeba myslet nejen v noci, ale i během dne.

V dnešní době máte nepřeberné množství možností, jak na sebe s dostatečným předstihem upozornit. Rozhodně se vyplatí nešetřit reflexními prvky na kole, helmě i oblečení. A především nezapomeňte na kvalitní osvětlení.


Blikačky Knog

Blikačky slouží jako upozornění pro okolí, že se někdo pohybuje po stezce či silnici. Nejmenšími zástupci v našem sortimentu jsou bličkačk KNOG Blinder. Můžete se spolehnout na jejich kvalitu a dlouhou výdrž.

 

Letošní novinkou jsou univerzální a multifunkční blikačky Knog Plus. Za elegantním štíhlým tělem se skrývá 40 lumenů u předního a 20 lm u zadního, které můžete využít v 5 různých módech svícení. Knog Plus snadno nabijete přes USB port. Pomocí integrovaného klipu si „plusko“ připnete i na oděv, batoh či na obojek psa. Skvěle se tak hodí i na běhání, brusle nebo na večerní procházku se psem.

 KNOG Plus Twinpack

 

Horká novinka Knog Cobber

KNOG Cobber je jedinečné světlo určené pro silniční provoz. Je ideální volbou též pro denní svícení, kdy zvyšuje bezpečnost cyklisty. Světlo Cobber je dostupné ve třech velikostech, v přední a zadní variantě i jako sada. Cobber je výjimečný tím, že nabízí 330° světla, díky čemuž je cyklista jasně vidět ze všech úhlů.

 KNOG Cobber Mid Sada blikačka

Celou nabídku cyklistického osvětlení KNOG najdete ZDE. Je rozhodně z čeho vybírat….

 

Outdoorové novinky potěší všechny nadšené dobrodruhy

 

Další outdoor novinkou od Knogu, která nepochybně stojí za pozornost, je osobitá čelovka Bandicoot. Čím je výjimečná? Je vyrobená z kvalitního silikonu, je skladná, vyniká výbornou svítivostí a nabíjet ji můžete přes USB. Vybrat si můžete z 6 světelných módů a 4 úrovní nastavení jasu. Na své si přijdou milovníci barev i univerzální černé barvy.

 KNOG Bandicoot čelovka

 

Co vy na to? Už máte vybráno?